Usta Dokunuşlarla Yaşam Alanlarınızı Zenginleştiren Çözümler Sunuyoruz...

2002 yılında kurulan Trabzon'da Plastik Kapı & Pencere Sistemlerinde faaliyet gösteren Akyüzler Plastik adını alan şirketimiz FIRATPEN bünyesi altına girerek yenilikçi ve modern yapısıyla birçok başarılı işe imza atmıştır. Güven, kalite ve müşteri odaklı kurulan şirketimiz, yaklaşık 20 yılı aşkın süredir kurumsal yaklaşımları ile çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştirmekte ve PVC doğrama ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır. Yurt içi pazarda hizmet verirken aynı zamanda dünya çapında onlarca ülkeye ihracat gerçekleştiren ve ihracat ağını her geçen gün daha da büyüterek yoluna devam eden FIRATPEN üretici bayisi AKYÜZ PLASTİK; alanında uzman, genç ve dinamik ekibi ve üretim sonrası verdiği hizmetlerle de en iyi partneriniz olmaktan memnuniyet duymaktadır.

=> 1000  m2 kapalı üretim tesisi

=> Tam otomatik CNC makinalar ve deneyimli personelimizle kusursuz imalat ile FIRATPEN Üretici Bayi olarak,

 

DEMONTE,HAZIR VE MONTAJ HİZMETLİ PVC DOĞRAMALAR, ile Karadeniz başta olmak üzere TÜRKİYE'nin  her noktasına hizmet veriyoruz.

 

Misyonumuz
İnsan sağlığını, güvenliğini ve konforunu en üst seviyede tutarak, hayata değer katmak.

 

Vizyonumuz
Dünya çapında PVC doğrama alanında ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek , hizmet sonrası da gerekli ilgiyi ve özeni göstermek olmuştur.

Akyüzler Plastik - Kapı ve Pencere Mağazası-Fıratpen Akyüzler Plastik | Pencere Tedarikçisi | Pencere Üreticisi Trabzon | Pvc Pencere Sistemleri , pvc kapı, hazır fıratpen doğrama, plastik pencere kapı | Cam Balkon, Alüminyum Doğrama, İç Oda Kapıları, Çelik Kapı, Mutfak Dolabı, Duşakabin,fıratpen,trabzon pencere,pencere,kapı,pvc,yapı dekorasyon, pencere panjurları tedarikçisi, pencere tedarikçisi, pvc kapı sistemleri, trabzon,rize,artvin,ordu,giresun,bayburt,ardahan,kars,samsun,gümüşhane,pvc pencere tedarikçisi, cam balkon, duşakabin, pencere kepenkleri tedarikçisi, pencere aksesuarları tedarikçisi, pencere sineklik tedarikçisi, inşaat ekipmanı tedarikçisi, alüminyum doğrama, banyo dolabı, plastik doğrama, çelik kapı, oda kapısı, sineklik toptancısı, mutfak dolapları, pencere için sineklik, duşakabin üreticileri