Hazır Demonte Pvc Kapı ve Pencere Doğramalarınız isteğiniz üzerine başta TRABZON,RİZE,ARTVİN,ORDU,GÜMÜŞHANE,SAMSUN,ERZURUM olmak üzere Türkiyenin dört bir tarafına adreslerine ulaştırıyoruz.

AKYÜZ PLASTİK; hazır pvc pencere , hazır pvc kapı, hazır fıratpen doğrama, plastik pencere kapı, ölçünüze uygun stor sineklik  imalatını TRABZON'da yapmaktadır. 1000 m2 üretim tesisi, Tam Otomatik CNC makinalar ve deneyimli personelimizle kusursuz imalat Fıratpen Üretici Bayi olarak, TOPTAN FİYATINA PVC DOĞRAMALAR, KARADENİZ Bölgesinin her noktasına hizmet veriyoruz.

NEDEN AKYÜZ PLASTİK ?

  1. İçinde bulunduğu sektörde misyon üstlendiği için AKYÜZ PLASTİK.

  2. Vizyoner bakış açısına sahip olduğu için AKYÜZ PLASTİK.

  3. En gelişmiş teknolojiler ile üretim yaptığı için AKYÜZ PLASTİK.

  4. Deneyimli üretim ve montaj kadrosuna sahip olduğu için AKYÜZ PLASTİK.

   5.Üstlendiği projeleri en hızlı ve hatasız şekilde teslim ettiği için AKYÜZ PLASTİK.

AKYÜZ PLASTİK En başından en sonuna kadar yanınızda.

Projelendirme

İhtiyaçlarınıza en uygun tasarımı bulmak için bilgisayar destekli  programlar ile milimetrik olarak projelendirme yapıyoruz ve imalat hatalarını minimum oranlara indiriyoruz.

Standartlarımız

Özel olarak güçlendirilen destek sacları kombinasyonu ve lamine cam sebebiyle, standart pencerelerden sağlanan en yüksek güvenlik kademesinden olan WK2 derecesi bile elde edilmektedir.

İmalat

Pvc Kapı ve Pencere Sistemlerinde, Fabrikamızda en gelişmiş teknolojiler ile en hızlı imalatı yapıyoruz ve siparişlerinizi olabilecek en kısa sürede sizlere teslim etmeye çalışıyoruz.

Montaj

İşinin ustası PVC Doğrama, Fıratpen Pencere ve Kapı doğramaları konusunda eğitilmiş elemanlarımız ile kusursuz bir şekilde üretilen ürünlerinizin yine kusursuz bir şekilde fıratpen pvc nin montajını yapıyor ve teslim ediyoruz.

Üretim hattımızdan kareler...

Akyüzler Plastik - Kapı ve Pencere Mağazası-Fıratpen Akyüzler Plastik | Pencere Tedarikçisi | Pencere Üreticisi Trabzon | Pvc Pencere Sistemleri , pvc kapı, hazır fıratpen doğrama, plastik pencere kapı | Cam Balkon, Alüminyum Doğrama, İç Oda Kapıları, Çelik Kapı, Mutfak Dolabı, Duşakabin,fıratpen,trabzon pencere,pencere,kapı,pvc,yapı dekorasyon, pencere panjurları tedarikçisi, pencere tedarikçisi, pvc kapı sistemleri, trabzon pencere,rize pencere,artvin pencere,ordu pencere,giresun pencere ,bayburt pencere,ardahan pencere,kars pencere,samsun pencere ,gümüşhane pencere  ,trabzon pvc pencere tedarikçisi, trabzon cam balkon, duşakabin, pencere kepenkleri tedarikçisi, pencere aksesuarları tedarikçisi, pencere sineklik tedarikçisi, inşaat ekipmanı tedarikçisi, alüminyum doğrama, banyo dolabı, plastik doğrama, trabzon çelik kapı, trabzon  oda kapısı, sineklik toptancısı, mutfak dolapları, pencere için sineklik, duşakabin üreticileri